مبلغ مورد نیاز: 8,500,000,000 ریال
تاریخ اتمام پروژه : 1400/04/31
مبلغ جمع‌آوری شده: 160,713,000 ریال
حامیان: 31 نفر
حمایت از این پروژه پایان یافته است

کمک به ساخت خانه "ووشو براى اميد" بشاگرد کمک به ساخت خانه "ووشو براى اميد" بشاگرد بشاگرد منطقه‌ای دور افتاده در استان هرمزگان است که شامل ده‌ها روستا به مرکزیت سردشت می‌باشد. خانه‌های اکثر روستاییان کپری بوده و به دلیل بعد مسافت و نبود جاده هموار امکان حمل مصالح و ساخت خانه به سختی امکان پذیر است. کشاورزی در روستاهای بشاگرد به دلیل خشکسالی رونق زیادی ندارد و مردم با مشکلات زیادی دست به گریبان هستند.
4.2 امتیاز از 6 رای
ووشو برای امید
4.2 امتیاز از 6 رای
     
بشاگرد منطقه‌ای دور افتاده در استان هرمزگان است که شامل ده‌ها روستا به مرکزیت سردشت می‌باشد. خانه‌های اکثر روستاییان کپری بوده و به دلیل بعد مسافت و نبود جاده هموار امکان حمل مصالح و ساخت خانه به سختی امکان پذیر است. کشاورزی در روستاهای بشاگرد به دلیل خشکسالی رونق زیادی ندارد و مردم با مشکلات زیادی دست به گریبان هستند.

نام بشاگرد طی چند سال اخیر به واسطه محرومیت‌هایی که میان مردمان این منطقه وجود دارد، بارها و بارها بر سر زبان افتاده است. به همین دلیل مسئولان مختلف در بخش‌های گوناگون تلاش کرده‌اند تا از این شهرستان محرومیت‌زدایی کنند.

 

 

ووشو برای امید

 

 

یکی از بخش‌هایی که در بشاگرد مورد توجه و پیگیری قرار گرفته و تلاش شده که اقدامات موثری درخصوص آن انجام شود، موضوع ورزش است. بشاگرد سرشار از استعدادهای ورزشی بوده، اما کمبود امکانات این استعدادها را با مشکلات حادی روبه رو کرده است.

 

 

چند ماه قبل امیر صدیقی رئیس فدراسیون ووشو به همراه حسين اوجاقى نائب‌رئيس فدراسيون در بشاگرد حضور پیدا کرده و از محل تمرین ووشوکاران این منطقه بازدید کردند. استقبال گسترده مردم روستاها از صدیقی و اوجاقی و اشتیاق آنها دیدن مبارزه قهرمان سابق جهان از نزدیک، باعث شد اوجاقی با حضور در رينگ خاکی به تمرین ووشو در کنار جوانان بپردازد.

 

 

 

این اشتیاق به حدی بالا بود که رئیس فدراسیون اعلام کرد در صورتى که قطعه زمينى را در گافر به ووشو اختصاص پیدا کند، با دعوت از خيرين و گروه‌هاى جهادى نسبت به ساخت يک سالن سقف کوتاه در اين منطقه محروم اقدام خواهد شد. همچنین مقرر شد با از سرگيرى اردوهاى تيم ملى جوانان از سه تن از سانداکاران یکی از روستاها به‌همراه مربيشان دعوت شود تا چند روزى در اردوى تيم ملى حضور پیدا کنند تا گامى مؤثر در جهت بالا بردن انگيزه آنان برداشته شود.

 

 

 حمایت میکنم
حمایت میکنم (مبلغ دلخواه)