1399/12/12         437      
رونمایی از طرح خانه ووشو اميد «بشاگرد» با حضور معاون وزير ورزش رونمایی از طرح خانه ووشو اميد «بشاگرد» با حضور معاون وزير ورزش مراسم رونمايی از طرح خانه ووشو اميد بشاگرد امروز به ميزباني آکادمي ملی ووشو و با حضور معاون وزير ورزش برگزار شد.
5 امتیاز از 1 رای
ووشو برای امید
5 امتیاز از 1 رای
     
رونمایی از طرح خانه ووشو اميد «بشاگرد» با حضور معاون وزير ورزش
مراسم رونمايی از طرح خانه ووشو اميد بشاگرد امروز به ميزباني آکادمي ملی ووشو و با حضور معاون وزير ورزش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو، آئين رونمايي از طرح خانه ووشو اميد بشاگرد امروز سه‌شنبه 12اسفند ماه در آکادمي ملي ووشو برگزار شد.

 

 

در اين مراسم که عبدالحميد احمدي معاون فرهنگي و توسعه ورزش همگاني وزارت ورزش و جوانان، امير صديقي رئيس فدراسيون ووشو، حسين اوجاقي و زهرا ناطقي نايب رئيس فدراسيون، مسئولين شهرستان بشاگرد و دوگنوير، روساي سبک‌ها، کميته‌ها و ورزشکاران اين رشته حضور داشتند، از ماکت خانه ووشو بشاگرد رونمايي شد.

 

 

عبدالحميد احمدي، معاون ورزش همگاني وزارت ورزش و جوانان در اين مراسم اظهار داشت: اين اقدام فدراسيون ووشو يک کار بي‌نظير است که در راستاي گسترش ورزش صورت مي‌گيرد. ورزش عامل مشترکي بين همه اعضاي يک جامعه است و بايد فضاي لازم براي حضور همه اقشار در ورزش فراهم باشد.

 

 

وي افزود: از خانواده بزرگ ووشو تشکر مي‌کنم. ما از طرح‌هاي مربوط به گسترش ووشو در راستاي عمل به مسئوليت اجتماعي حمايت مي‌کنيم. با توجه به اعتباراتي که به استان هرمزگان تعلق خواهد گرفت. همچنين حمايت از توسعه ورزش همگاني و روستايي، اين پروژه را مدنظر قرار خواهيم داد تا سهم کوچکي در اين اقدام بزرگ فدراسيون ووشو داشته باشيم.

 

 

همچنين امير صديقي رئيس فدراسيون ووشو در اين مراسم گفت: ما در فدراسيون ووشو رسالت خود را بر اين مي‌دانيم که دنيا را به جاي بهتري براي زندگي خود و ديگران در تمامي ابعاد تبديل کنيم و دنيا جاي زيباتري براي زندگي و براي ووشو شود. تلاش مي‎کنيم با امکانات بهتر، تجهيزات بيشتر، قهرمانان قدرتمندتر و مدال هاي ارزشمند اين امر را محقق کنيم.

وي ادامه داد: انشالله بتوانيم در مسير تحقق اين اهداف و روياها، در کنار خانواده ووشو گام‌هاي محکم و استواري بتوانيم بر داريم. ما جز با کار جهادي و کار انقلابي نخواهيم توانست اين کشور را به سامان برسانيم.

رئيس فدراسيون ووشو تاکيد کرد: حدود 40 روز پيش که به اين مناطق سفر کرديم؛ بررسي هاي زيادي را صورت داديم و پيگيري خوبي صورت گرفت. الحمدالله خدا هم با ما يار بود. دوستان خوبي پاي کار آمدند و به ما کمک کردند. قطعه زميني به کمک شوراي روستا در روستاي دوگنويرمشخص شد. طرحي آماده شد براي اميد، براي آينده اي بهتر، براي تربيت قهرماناني بزرگ از دل منطقه که امروز از آن رونمايي شد.

 

 

در حاشيه اين مراسم مستند کوتاهي از ووشو در بشاگرد براي حضار پخش شد.